קידום אתר

אתר אינטרנט מצליח הינו אתר אינטרנט אשר ה- Traffic שלו (תזרים גולשים) רב אך לא די בדבר, כניסה מרובה של גולשים ללא כל יחס המרה לצרכנות אינו מספק את הנדרש על מנת להתקדם במנועי החיפוש, יחס המרה בין לקוח לצרכן והרחבת המודעות וקהל היעד הינם השלבים הראשונים לקידום האתר מבחינה פאסיבית, אך בשביל להגיע למטרה זו אנו נצטרך לעלות את המודעות שלנו ברשת האינטרנט אתר אשר נמצא בעמוד מאד נמוך במנוע החיפוש סיכוי אפסי שגולש כלשהו יגיע אליו.

 

קידום אתרים במנועי חיפוש – מהו?

כל אתר אינטרנט אשר מעוניין להצליח דורש חשיפה ומודעות, רשת האינטרנט הינה רשת ענקית המכילה כמות עצומה של גולשים הנמצאים באופן יומיומי ברשת ונתקלים בעשרות עסקים ביום, פוטנציאל כה רב מבוזבז על עסקים אחרים מאשר העסק שלך מאחר ואתר האינטרנט שלך לא מקודם מספיק.
מנועי החיפוש וגוגל בראשן הגדירו הגדרות חיפוש טבעיות אשר יש לעקוב אחריהן, באמצעות אופטימיזציה ויעילות אתר האינטרנט מנוע החיפוש רואה באתר שלכם בתור אתר אשר מספק מידע רלוונטי ואיכותי לגולש ומדרג אותו במקום גבוה יותר.
כיצד גוגל יכולה לדעת איזה אתר טוב יותר? 
כיום קיימים מאות מיליוני אתרי אינטרנט ברשת ועם כל יום נפתחים עוד, לגוגל יש מערכת בעלת בינה מלאכותית הפועלת על פי אלגוריתם דירוג מסויים, אלגוריתם זה הוגדר על ידי גוגל והוא מורכב ממספר פרמטרים אשר פעילות אופטימלית בהם תאפשר למנועי החיפוש לדרג בהתאם את אתרכם בתוצאות החיפוש.
 

אלגוריתם דירוג והפרמטרים 

יש לציין קודם כל כי אף מקדם אתרים או אדם העוסק בקידום באופן עצמאי אינו מודע לכל הפרמטרים אשר מרכיבים את האלגוריתם, אך מספר פרמטרים בסיסיים ועיקריים הינם;
 • אופטימיזציית תוכן – כתיבת תוכן איכותי, מקצועי, רלוונטי ועונה על החיפוש של הגולש יתן לכם אכן נקודות זכות אצל מנועי החיפוש ודירוג בהתאם, מנועי החיפוש מייחסים חשיבות רבה לאתרי אינטרנט אשר מספקים תוכן רלוונטי לגולשים.
 • מילות מפתח – קביעת מילות מפתח באמצעות כלי מילות המפתח של גוגל, בדיקת נפח חיפוש על מילת המפתח המתבקשת ובדיקת אופי התחרות לגביה, הקפדה על כמות מילות המפתח בדף אינטרנט והרלוונטיות שלהן הינם דברים אשר יש לקחת בחשבון ולהתמקד בהם.
 • בניית מערך קישורים – מערך קישורים איכותי המובא ממקורות איכותיים מאפשר יצירת מערך ארוך טווח המספק למנועי החיפוש החלטיות לגבי איכות אתר האינטרנט , אתר אשר מקושר למספר רב של מקורות מסמל שזהו אתר איכותי והרבה אתרי אינטרנט אחרים מעוניינים להתקשר אליו ולכן האתר גם יקבל דירוג גדול יותר, ככל שהמקור של הקישור יותר איכותי (אתר בתוצאת חיפוש גבוהה יותר, קישור המובא מהדף הראשי ולא דף פנימי) כך גם ערך הדירוג יהיה גדול יותר.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.