אחסון באינטרנט

כל אתר אינטרנט באשר הוא מתוקף חובתו, נדרש בשרות אחסון על ידי חברה לאחסון אתרים על מנת לתפקד כראוי ולפעול באמצעות ביצועים מקסימליים, שרותי אירוח ואחסון אתרים מסופקים ישירות על ידי חברות אחסון אתרים המתמחות בתחום או דרך שרות עקיף המסופק על ידי חברות לבניית אתרים באינטרנט אשר מספקות שרותי אחסון כחלק ממתן שרות נוסף ואדיב.

 

מהו אחסון אתרים באינטרנט?

אתר אינטרנט לאחר הקמתו נדרש להתאחסן על גבי שרת אחסון מתקדם ויציב אשר מצד אחד יגבה את כל התכנים והקבצים הנמצאים באתר ומצד שני יספק לאתר את משאבי החומרה הנדרשים בשבילו על מנת לתפקד בצורה אופטימלית, כמו כן שרות האחסון מונפק גם באמצעות חבילות אחסון המכילות נתונים אשר נמצאו חיוניים ורלוונטיים לתפקוד טוב יותר וביצועים יעילים יותר.
חברה מקצועית לשרותי אירוח אתרים מחזיקה ברשותה שרתי אחסון מתקדמים, שרתים אלו   נמצאים לרוב בחוות שרתים ענקיות, עם Up-time של כ-99.9% למעט זמני עדכון רכיב, שרתי Design-Masters  הינם השרתים האופטימליים ביותר עבורכם.
 

הנתונים הכלולים בחבילות האחסון

חברת Design-Masters מספקת חבילות אחסון בעלות שלוש רמות שדרוג ובכך מתאימות את עצמן לכל סוגי האתרים ומספקות נתונים משודרגים בהתאם, החבילות אחסון שלנו מכילות נתונים אשר נבדקו בקפדנות ונמצאו כנתונים עיקריים לפעילות אופטימלית של אתר אינטרנט ולכן יצרנו חבילות אשר מותאמות לסוג האתר ולכל צרכיו, בין הנתונים;
 • נפחי שטח אחסון – כמות שטח האחסון הנדרשת לאתר אינטרנט, אתרי אינטרנט כבדים יותר עם כמות תוכן וקבצי מדיה רבה יותר דורש נפח אחסון גדול יותר.
 • רוחב פס (תעבורה חודשית) - כמות הנתונים המועברת באמצעות סיביות בשניה.
 • פתיחת כתובות דואר אלקטרוני 
 • מסד נתונים מסוג MySQL
 • תמיכה במערכות הפעלה מסוג Windows / Linux – קיים אצלנו מערך שרתים התומך בשני סוגי מערכות הפעלה, לכן יש לציין בתחילת העסקה על איזו מערכת הפעלה הוקם אתר האינטרנט שלכם על מנת להושיב אותו על שרת מתאים ובכך לשפר את תפקודו.
 • תמיכה בשפות צד שרת מבוססות קוד פתוח מסוג PHP / ASP 
 • מערך אבטחה המורכב מפרוטוקול SSL להצפנת ואבטחת הנתונים המועברים בעת ביצוע טרנסקציה הכוללת נתונים רגישים כמו פרטי חשבון בנק, כרטיס אשראי או תעודת זהות.
 • מערכות סליקת כרטיסי אשראי.
 
באמצעות כך, אנו מרכיבים את החבילות אחסון האופטימליות ביותר עבור אתרי אינטרנט מכל הסוגים בהתאמה בין אם מדובר באתר תדמיתי, פורטל, אתר קטלוגי או חנות מקוונת.
אם במידה ובעל האתר אינו מצא באחת החבילות שלנו חבילה מתאימה לצרכי אתר האינטרנט שלו אך מצא חן בעיניו השרות והחברה עצמה, חברת Design-Masters בתור היותה חברה מובילה ומקצועית מוכנה להרכיב חבילת אחסון מותאמת אישית לאתר וייחודית בהתאם לצרכי האתר.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.